Casa Mika Boracay
Casa Mika's Place Boracay Resort Boracay Aklan Philippines
 

קאזה Boracay מיקה

Casa Mika - Overview (Casa Mika)

Casa Mika upper viewCasamika Upper Zoom View

קאזה מיקה היא מקוננת על החלק העליון של Diniwid היל מעל החוף Diniwid עם נוף מרהיב של המפרץ הקטן. מ קאזה מיקה היא רק כמה צעדים כדי Diniwid ביץ '.

הבית מיקה קאזה פרטית בגינה הנעימה ממוקמת בתוך טרופיקנה האוקיינוס וילות, תרכובת של יותר מחצי תריסר בתי מגורים על המדרונות של Diniwid הילס קאזה מיקה.

Casa Mika - Rooms / Accommodaton (Casa Mika)

casa mika room atticcasa mika room deluxe

Boracay קאזה מיקה של אתר הבית מציע לינה פשוטה, עם נוחיות מודרנית. Boracay קאזה מיקה של אתר בית מציעה:

קאזה מיקה - Amenities חדרים: קפה תה, נגן CD, מרווחת וחדר אמבטיה עם אמבטיה ומים חמים, מזגן, טלוויזיה בכבלים, טלפונים IDD, מיני בר

casa mika room beautiful view outsidecasa mika room beautiful bed view

Casa Mika - Restaurant and Facilities: (Casa Mika)

קאזה מיקה ניתן לשכור לחגים או חכירה לתקופה ארוכה של זמן. הווילה מיקה קאזה הוא מצוידים חי פינת אוכל, מתקני מטבח שלם. יחידת הורים airconditioned, עוד חדר אורחים airconditioned ואת הסלון למרפסת מרווחת עם נוף מעל Diniwid מפרץ להפוך קאזה מיקה הבית החופשה האידיאלית. העובדים ידידותי מאומנים היטב קאזה מיקה מחכים לכם!

קאזה מיקה - מתקנים ושירותים המוצעים: (Casa מיקה)

לגמרי המטבח מרוהט (Casa מיקה)

טלוויזיה בכבלים (Casa מיקה)

גיבוי גנרטור (Casa מיקה)

מים מתוקים (Casa מיקה)

חם מים קרים (Casa מיקה)

בישול, כביסה ו התינוק יושב - פי דרישה (Casa מיקה)

טלפון (Casa מיקה)

האורחים מיזוג אויר (Casa מיקה)

טוב עבור 4 נפשות (Casa מיקה)

העוזרת שירותים (Casa מיקה)

 

Casa Mika - Location: (Casa Mika)

וילה זו מיקה קאזה היא מקוננת על החלק העליון של Diniwid היל מעל החוף Diniwid עם נוף מרהיב. מיקה קאזה ממוקם בחלק הצפון מערבי של Boracay איילנד ב Sitio Diniwid, Barangay Balabag במתחם של "טרופיקנה Ocean Villas" קאזה מיקה.

 

אודות Boracay (Casa מיקה)

בעת הנסיעה דרך 7107 האיים של הפיליפינים, תמצאו טבע ונוף מהמם כמו Boracay (Casa מיקה), זה לא קשה אבל יש אי אחד שבולט אבל Boracay (Casa מיקה). ב Boracay (Casa מיקה) ניתן למצוא אבקת ארבעת הקילומטרים של טלק לבן חוף חולי, מי טורקיז כחול הנוף הרומנטי. Boracay (Casa מיקה) ממוקמת בקצה הצפון מערבי של Panay האי ניתן להגיע רק באמצעות סירה. בגלל היופי הטבעי שלה, את האי של Boracay (Casa מיקה) הוא חוף העליון באסיה. Boracay (Casa מיקה) הידוע גם בשם שער לגן עדן.

שני (2) ק"מ מעל קצה מערב Panay איילנד באזור Visayan מערבי של הפיליפינים היא Boracay (Casa מיקה) האי של הפיליפינים ממוקם כ 345 ק"מ (200 ק"מ) דרומית למנילה. זה תשעה קילומטרים ועל פני 2,563.86 דונם (1038 דונם). בנקודה הצרה ביותר שלה Boracay (Casa מיקה) היא רק קילומטר אחד רחב.Amihan ו Habagat עונות מזג האוויר ב Boracay (Casa מיקה) היא בדרך כלל את דפוסי מזג האוויר. Amihan פירושו רוח צפונית קרירה, ו Habagat פירושו המערבית או הרוח דרומית מערבית; המונסון מערב לדרום. העונה Amihan מתאפיין בטמפרטורות מתונות, כמות המשקעים קטנה או לא, ואת הרוח השורר ממזרח. העונה Habagat מאופיין במזג אוויר חם ולח, גשמים כבדים תכופים, וכן הרוח השורר ממערב.

Amihan דפוס Habagat עונתית היא לעבור בכיוון הרוח שבו הוא האינדיקטור המרכזי ב Boracay (Casa מיקה). Boracay (Casa מיקה) יהיה במרקם מזג אוויר Habagat למשך שארית השנה ואת תבנית מזג האוויר Amihan מן מתישהו בחודש ספטמבר או אוקטובר מתישהו במאי או ביוני. תאריכים אלו עשויים להשתנות בשנים בודדות, אם.

טרופי סופות יכול להשפיע Boracay (Casa מיקה) בכל עת של השנה, אך סביר להניח שנראה בעונה Habagat. היום הטמפרטורות על Boracay (Casa מיקה) בדרך כלל נע בין 77-90 מעלות (25-32 מעלות צלזיוס) מתחילת העונה Amihan לתוך בפברואר או מרץ, ולהגדיל ל-F ° 82-100 (28-38 ° C ) טווח עם תחילתה של העונה Habagat. בתקופות הסופה הטרופית ב Boracay (Casa מיקה), הטמפרטורה יכולה לרדת אל מתחת 68 מעלות (20 מעלות צלזיוס).

שבט Ati היה את המתיישבים הראשונים של Boracay (Casa מיקה). Boracay (Casa מיקה) הפך למחוז עצמאי ב -25 באפריל 1956 במסגרת Aklan פרובינציה. התיירות החלה להתפתח Boracay (Casa מיקה), ואת האי הפך פופולרי עם תרמילאים בשנת 1980 ידועות בעבר זה לא היה עד 1970.Boracay (Casa מיקה) האי היה לפני שנים רבות היטב שמרו בסוד, כמעט ברכושנות כך שרק מעטים ידעו על קיומו. כאשר צוות הסרט הזר בטעות "גילה" זה גן עדן האי, זה היה רק בשנות ה -70. אחרים כתב ספר, שכלל ביקורות נלהבות של Boracay (Casa מיקה), אשר שינו את הקצב של האי מזו של להיות סוד שקט כדי להיות בסופו של דבר הצביעו כבעלי החוף הכי טוב בעולם.

Boracay (Casa מיקה) היא תופעה מאז Aklan עבור תיירים רבים הוא נרדף על Boracay (Casa מיקה): למעשה, רבים יותר לדעת על Boracay (Casa מיקה) מאשר Aklan באותה עונת שיא, כמה Boracay (Casa מיקה) מאוכלוסיית האי. עשוי להתנפח ל -20,000. מילה על Boracay (Casa מיקה) האי הוא הוסיף בונוס עבור הנוסע המורשת עייף.

Boracay (Casa מיקה) האי נמצא בשליטה המינהלית של התיירות הפיליפיני הרשות בתיאום עם הממשלה המחוזית של Aklan כוללת של barangays Manoc-Manoc, Balabag, ו Yapak (3 מתוך 17 barangays המרכיבות את העירייה של המלאי ).

Boracay (Casa מיקה) האי הגיע לתשומת לב בינלאומית בשנת 1980, כאשר תרמילאים באירופה, בעיקר גרמניה, כתב על האי הזה אידילי של ים סין הדרומי אף Boracay (Casa מיקה) היה ידוע דייגים חלק מאדמתה בבעלות תושבי חוץ . האופה באנגלית על (Casa מיקה) Boracay איילנד הוא אחד המפעלים התיירות של הבכור. Boracay (Casa מיקה) יכול להתגאות חמש התאמות כוכב גולף עד סוף שנות ה -80, בתים שאר רבות היה בנוי על ידי סוף המאה. הוא נבחר כאחד החופים הטובים ביותר בעולם בשנת 1990 ושוב בשנת 1996 כמספר העולמות אחד חוף טרופי.

חול לבן חוף היא Boracay (Casa מיקה) "האטרקציה המרכזית, על Boracay (Casa מיקה) של האגף הדרומי, פנינה של טבע המשתרעת על כ - ארבעה קילומטרים, שבו רוב של

הסלעי ובכפוף זרמים מסוכנים הוא בצפון, בעיקר בעונת הגשמים. Boracay (Casa מיקה) שוניות להפוך את האי לקפוץ אידיאלי את הצבע של צוללנים או snorkelers נלהב.

מזונות טריים הים ניתן למצוא בו ניתן לבשל ממש שם או הביא אחד שבו הוא שוהה עבור אלה על תקציב הכלכלה ללכת Boracay (Casa מיקה) talipapa, או Boracay (Casa מיקה) בשוק פתוח. אבל Boracay (Casa מיקה ) האי יש הרבה מסעדות קייטרינג לכל טעם. Boracay (Casa מיקה) יש ציוד לספורט מים, כמו גם שיעורי צלילה ואת הרוח גלישה.

התיירות ב Boracay (Casa מיקה) היא בשיאה בעונה Amihan גם בגלל הרוח שלה הדפוס מזג האוויר. הרוח נושבת הרווחת מן Boracay מזרחה (Casa מיקה) במהלך Amihan. את המים Boracay (Casa מיקה) וייט ביץ 'הוא לעתים קרובות מזוגגות חלקה. הילס בקצוות הצפוני והדרומי של Boracay (Casa מיקה) ערוץ האי ואת הרוח העונה Amihan מהצד המזרחי של האי; Boracay (Casa מיקה) Bulabog ביץ בחלק המרכזי של הצד המזרחי של האי הופך את השונית המוגן במימי אידיאלי כי החוף של גלישת רוח למטוס עפיפון / עפיפון גלישה.סוגים מלון מפואר לתקציב וחדרי הספרטני הם מספר סוגי לינה פזורים בכל רחבי Boracay (Casa מיקה) איילנד. לאורך חוף לבן, מיקום מצוין לעתים קרובות ביחס Boracay (Casa מיקה) שלוש תחנות הסירה, אף תחנות הם כבר לא בפעולה. Boracay (Casa מיקה) תחנה 2 הוא בערך במרכז החוף, עם Boracay (Casa מיקה) תחנות 1 ו -3 בהתאמה בערך באמצע הדרך לצפון הקצה הדרומי של Boracay (Casa מיקה) איילנד. Boracay (Casa מיקה) תחנה 3 באזור הוא שם את רוב לינה זול ממוקמים, תוך Boracay (Casa מיקה) Station 2 מיועד לאלה שרוצים להיות בתוך הקרבה של הסורגים. Boracay (Casa מיקה) תחנה 1, בינתיים, היא איפה אתה יכול למצוא את אירוח מבודדים יותר, מציע שקט ושלווה לאלה מחפש הפוגה מן הפעולה הרגילה זירת ארז הלילה Boracay (Casa מיקה).

Boracay (Casa מיקה) התאמות האי נע בין עפר זול מפוארים. כל מפואר וכמה הנופש במלון בסדר יש שלה Boracay (Casa מיקה) סוויטה חדר, Boracay (Casa מיקה) חדר פרטי, Boracay (Casa מיקה) ירח דבש חדר, Boracay (Casa מיקה) ההנהלה חדר, Boracay (Casa מיקה) חדר משפחה, Boracay (Casa מיקה) חדר Boracay מעולה, (Casa מיקה) חדר Boracay רגילה, (Casa מיקה) חדר Boracay פעמיים, (Casa מיקה) חדר Boracay טריפל, (Casa מיקה) חדר Boracay לארבעה, (Casa מיקה) צפה חדר לים, Boracay ( קאזה מיקה) צפה חדר גן, Boracay (Casa מיקה) חדר חוף הים, Boracay (Casa מיקה) סוג חדר בונגלו, Boracay (Casa מיקה) חדר Aircon, Boracay (Casa מיקה) חדר מאוורר, Boracay (Casa מיקה) חדר השינה, Boracay ( קאזה מיקה) חלוף חדר, Boracay (Casa מיקה) Backpacker חדר, Boracay (Casa מיקה) חדר עם מטבח, Boracay (Casa מיקה) בית וכל סוג של אירוח מפוברק. Boracay (Casa מיקה) לתקופה תמחור השיא הן תקופות של תיירות כבד (בדרך כלל כולל חג המולד / ראש השנה, חג הפסחא / השבוע הקדוש, ואת הסינית תקופות השנה החדשה).

רוב Boracay (Casa מיקה) בתי המלון ואתרי הנופש רמות מחירים עונתית, עם מחירי שיא עונתי בדרך כלל בד בבד עם תאריכים עונה Amihan. Boracay (Casa מיקה) יש עודף של החוף 350 (Casa מיקה) Boracay הנופש מציע יותר מ -2,000 חדרים החל באיכות מהכוכב וחמש כדי התאמות בתקציב, ולכן תיירים בטוח למצוא מה שהם מחפשים. Boracay (Casa מיקה) מציעה מגוון רחב של מסעדות, ברים, פאבים, ומועדוני לילה. פעילויות פנאי זמינה ב Boracay (Casa מיקה) כוללות צלילה, שנירקול, גלישת רוח, פנסיון עפיפון והרפיה החוף. Boracay (Casa מיקה) הוא האתר של עולמי-18-72 חור כמובן גולף נקוב עוצב על ידי גרהאם מארש.

Boracay (Casa מיקה) יש שני נמלי התעופה המשרתים, הבינלאומי Kalibo התעופה Kalibo די קרוב Boracay (Casa מיקה) ו גודופרדו פ ראמוס התעופה (המכונות "שדה התעופה Caticlan" כפי) ב Caticlan, 30 דקות נסיעה בסירה כדי Boracay ( קאזה מיקה).

סטרונג רפובליקה ימית כביש (SRNH) עובר דרך Caticlan המהווה את החלק המערבי של Boracay (Casa מיקה), עם מעבורות המכונית מ Roxas עגינה, מינדורו מזרחי בנמל המזח Caticlan.

מוטורי-tricycles לאורך הכביש הראשי של Boracay (Casa מיקה) או על ידי הליכה לאורך החופים של Boracay (Casa מיקה) הם שני המצבים העיקריים של תחבורה. לאורך השביל (Casa מיקה) ביצ 'פרונט Boracay, Pedicabs זמינים גם עבור הובלה. Boracay (Casa מיקה) אמצעי תחבורה אחרים כוללים אופני הרים, quadbikes ואופנועים, כל אשר ניתן לשכור.

bancas ממונע paraws שיט זמינים להשכרה לחקור סביב החוף Boracay (Casa מיקה) של האי. סביב Boracay (Casa מיקה) האי הם הבוציות Outrigger הם המראות הנפוצים במימי. הנוסעים יכולים לשבת על פלטפורמה טרמפולינה בין Outrigger תומך paraw הפלגה היא סירה בעלת גוף צר עם outriggers או הצדדים. אלה הם מהר מאוד את הרוח ב Boracay (Casa מיקה), אבל יכול להיות מסורבל עבור מלחים מנוסים.

אירועים מרגשים

אסיה, גלישת רוח, סיור, עם Boracay שבוע ארוך (Casa מיקה) הבינלאומי כיף הלוח גביע בתחרות הנערכת בדרך כלל ב Bulabog ביץ ', Boracay (Casa מיקה) בחודש ינואר הוא אחד המקומות תחרותי.

כל ינואר ב Boracay (Casa מיקה) Kalibo על הסמוך Panay איילנד, הידוע Ati-Atihan הפסטיבל מתקיים. בדרך כלל בשבוע השני או השלישי של ינואר, פסטיבל Ati-Atihan הרבה יותר קטן הוא חגג על Boracay (Casa מיקה).

אירוע פריסבי כבר שנערך מדי שנה מאז 2003, בדרך כלל בתקופת הקיץ, Boracay (Casa מיקה) פתח אסיה ביץ Ultimate Tournament.

לוקיישן היסטוריה

AKLAN שם Boracay (Casa מיקה) ממוקמת בין קווי הרוחב 11 ° '30 "N ו 12 ° 01' 00" 09 N, ואורך 121 ° 50 '00 "E ו 122 34 °' 45" E, האי Aklan של Boracay (Casa מיקה) כמו Capiz קרוב Boracay (Casa מיקה) מניות החוף הצפוני של האי המשולש Panay בערך כמו laso האי של Boracay (Casa מיקה). למעלה משליש הארץ הוא האי ההררי אבל Boracay (Casa מיקה) יש כמה , עם שיתוף אגפו המערבי של Aklan Cordillera גבוהה המחלק את המחוז מ אנטיק המקורב Boracay (Casa מיקה) וכן. הדרומי מוקף Cordillera המרכזי של Panay האי שבו Boracay (Casa מיקה) נמצא, המשותף הפרובינציות של Capiz ו Iloilo. הפסקה Cordillera ב Nabas מאפשר מעבר Pandan, עתיקות ואת המעבר אחרים עבור Boracay (Casa מיקה). בשפלת מוגבלות ברצועה צרה שמתחיל מן החוף והוא משתרע על הגבעות, רחבים הם floodplains של Ibajay (30 ק"מ) ו Aklan ריברס (60 ק"מ), שני של חמשת הנהרות הגדולים בפרובינציה בזמן Boracay (Casa מיקה) האי הוא כמו נעל. הנהרות ריק לתוך Sibuyan הים. נהרות אחרים הם Tangalan, Jalo ו טאלון.

תחילת של Aklan כאזור התיישבו לפני Boracay (Casa מיקה) היה ידוע הוא אפוף אגדה וטוען היסטוריים מזויפים מתועד. קשה למצוא עדויות על האי, Boracay (Casa מיקה) עם בוא הספרדים. בשנת 1566 , האוגוסטינית פריי מרטין דה ראדה החלו evangelizing Panay האי כולל קו החוף (Casa מיקה) Boracay, שבו הטיף את הבשורה על ay-Pan, Capiz, Boracay (Casa מיקה) עצמו ב Dumangas. עם זאת, הם המשיכו לעבוד המיסיונרית שלהם Boracay (Casa מיקה) ו Panay וב 1581 Kalibo evangelized כולל Boracay (Casa מיקה) וב 1596, Ibajay. שני האזורים במיוחד היו Boracay (Casa מיקה) התנחלויות אסטרטגיים כי הם היו ליד הפה של הנהרות הגדולים של Aklan, נתיב המים נוח חודר הפנים של האי ואת קו החוף של Boracay (Casa מיקה).

Aklan ו Boracay (Casa מיקה) השתתפו המהפכה נגד ספרד, כאשר גנרל פרנסיסקו קסטילו, אשר תרם את הונו מצא העיתונות הלאומי Boracay (Casa מיקה) עבור Katipunan ו קנדידו IBAN הגיעו Aklan ו Boracay (Casa מיקה) כדי למצוא פרק של. Katipunan IBAN היה יליד Malinao, Banga ותושב Boracay (Casa מיקה) ו התיידד אחיו של אנדרס בוניפאציו, Procopio. להיכל Katipunan חזר Boracay (Casa מיקה) כדי לארגן ב Visayas.

הידועים ביותר של Aklan אטרקציות תיירותיות הם: atihan-ATI ו-Boracay (Casa מיקה) איילנד, הן האטרקציות חדש יחסית למרות הסיפור סיפר על מקורותיה של קישורים Ati-atihan אותה אגדה של הסכם השלום בין datus Bornean. וגם של ATI (Ayta) ששלטו Panay איילנד Boracay (Casa מיקה) האי במאה ה -13, העובדה היא atihan-ATI (שנערך ביום ראשון השלישי של ינואר יעלה בקנה אחד עם חגיגה של הפטרון סנטו ניניו של Boracay ( קאזה מיקה)) נרקחה בשנת 1950 כדרך לשפר את התיירות. Boracay (Casa מיקה) האי לונג איילנד, אבל צר חול לבן הגיע לידיעת המטיילים לגלוש והשמש בסוף שנות ה -70, ה -80 על ידי האירופאים יוזמה הציב חנות באי Boracay (Casa מיקה) ועד סוף המאה, התפאר האי Boracay (Casa מיקה) של חמישה כוכבים resorts, קורס המפרץ, מפעלי קייטרינג ללקוחות שונים: מן המשק לתקציב התיירות יוקרה, ו שורה של מסעדות המשרתת את המטבח של העולם: מן האיים הילידים, כדי יפנים וסינים, כדי אסיה כדי קונטיננטלית, ומה יש לך שתי אטרקציות לבדו להביא ברוב דולר התיירות יורו כדי Boracay (Casa מיקה). המוניציפלי של העיר Aklan.

ב Kalibo ו Boracay (Casa מיקה) בשנה 1581, האוגוסטינים הקימה המשימה. בשנת Kalibo ו Boracay (Casa מיקה) בשנה 1680, נבנה קהילה תחת סנגור של סן חואן Bautista ואז, את אתר העיר היה ב Barrio Laguinbanwa ב Numancia, כשני קילומטרים רחוק מן האתר הנוכחי של Kalibo ו Boracay (Casa מיקה).

בשנת 1947, לאחר מלחמת העולם השנייה, גבריאל מ 'רייס, הארכיבישוף של סבו ומאוחר יותר מנילה, באופן אישי לקח בידו לשחזר ולאחר שיפוץ הכנסייה באזור שונים, כולל הכנסייה Boracay (Casa מיקה). Boracay (Casa מיקה) מפגיעת רעידת האדמה ב 14 יוני 1990 מדידה של 7.1 בסולם ריכטר פגעה באי Boracay (Casa מיקה) בשעה 03:41, במוקד נמצא ב 11.34North של Boracay (Casa מיקה) הרוחב; 122.10 מזרח Boracay (Casa מיקה) ואורך . Philvocs דיווחו 15 ק"מ עומק כפי שחושב.

This is a travel agent website
All Rights Reserved © Copyright Thursday, 11 November 2010, 03:45 AM MST